Afyon

afyon afyon kaplıcaları

AFYON REHBERİ

Türkiye’nin en güzide illerinden biri olan Afyon, özellikle dogal termal  kaynak suları bakımından son derece önemli bir ilimiz olup, kesinlikle her yaştan bireyin gerek tatil, gerek ise şifa bulmak için gezip görmesi gereken nadide şehirlerimizin başında gelir . Afyon ilinde tatil yapmayı planlıyorsanız ve gerçekten harika zaman geçirmek ise amacınız zevk alacağınız ve gezip görebiliceginiz yerlerin başında Buzluk Mağarası gelmektedir. Magara Afyon’un Sultandağı ilçesinde bulunmaktadır. Mağaranın girişi tek bir kişinin girebileceği genişlikte olup son derece büyüleyicidir. Özellikle mağara içerisinde ilerledikçe alanın daha da genişlediğini fark edeceginiz gibi yerlerde oluşan doga harikası buzlanmaları görebilmeniz mümkün. Özellikle yaz aylarında tatilciler için tavsiye edilen Buzluk Mağarası, sevdikleriniz ile paylaşmayı isteyeceginiz en önemli yerlerin başında gelmektedir.  Bildiğiniz gibi Gazlıgöl termal suyu ile ünlü bir bölge ve bu cografyada birbirinden güzel tatil yerleri bulunmaktadır. Royal Termal Otel ise burasının en büyük oteli olma özelliğine sahiptir. Son derece kaliteli bir tatil merkezi olmakla birlikte termal suyun en kaliteli ve en sağlıklı halinin bu otelde müşterilerine en iyi şekilde sunulması, Royal Termal’in değerini artırmaktadır.

Royal Termal Otel toplamda 100.000 m2’lik bir alan üzerinde bulunmaktadır. Doğa ile iç içe  tatil yapmak isteyenlerin ilk sırada tercih ettiği gibi birbirinden güzel konaklama yerleri ve sosyal alanlar bulunmakta. Afyon’da Gazlıgöl bölgesinde en güzel tatillerden biri yaşamak  isterseniz ve termal sudan en iyi şekilde faydalanmak ise amacınız kesinlikle bu adresi ziyaret etmelisiniz. Ulaşımın oldukça kolay olması ve otelin gidilebilecek her yere en iyi şekilde ulaşım hizmeti sağlaması ekstra özellikleri arasında gelmektedir.

Royal Termal Otel’de zaman geçiren müşterilerimiz için gezip görebilecekleri bir diğer cazibe merkezi ise Çay Kervansarayı’dır. Burasının Selçuklu döneminden kaldığını söylemeliyiz. Selçuklu döneminin en güzel örneklerinden biri olması ile öne çıkan yapı gezip görmek  isteyebileceğiniz en nadide eserler arasında yerini almaktadır.

Afyon ilinde kesinlikle görmeyi isteyebileceğiniz en iyi gezi yapılacak yerlerden biri de Göynüş Vadisi Açık Hava Tapınağı’dır. Burasının çok eski zamandan kalma termal bir zenginlik olduğunu söyleyebiliriz. Kayıhan bölgesinde yer alan bu tapınak, bir taşın üzerinde kabartma olarak çok ilgi çekici figürler bulunmaktadır. Bu figürlerin birçoğu aslan figürüdür. Aslan figürleri genel olarak mezar odalarda bulunmaktadır. Kesinlikle ilginizi bir hayli çekecek olan bu tapınağa gerçekten hayran kalacaksınız.

Afyonkarahisar ilimizde birçok bölgeye gezi düzenleyebilir ve her birinde harika zaman geçirebilirsiniz. Sizin için unutulmaz bir tatil olmasını planlıyorsanız Royal Termal Otel’i tercih edebilirsiniz. Harika özellikleri bulunan Gazlıgöl bölesinde olan Royal Termal Otel, Gazlıgöl’ün en büyük termal otelidir. Afyonda bulunan termal suların çok ciddi anlamda sağlık açısından önemli olması ve kişisel bakımdan tutun da eklem ağrılarına kadar iyi gelmesi, kesinlikle Afyon’a gelmeniz gerektiğini açık bir şekilde belirtmektedir.

Royal Termal Otel olarak toplamda 150 adet konforlu villanın yanı sıra 120 adet studio dairelerimiz de bulunmaktadır. 150 adet villanın 100 adeti 3+1 130 m2 dubleks villa, 50 adeti 2+1 110 m2 dubleks villa şeklindedir. 120 adet 1+1 65 m2 studio dairemiz de bulunmaktadır. Bu yönüyle bakıldığı zaman konaklama kapasitesi oldukça fazladır. Ayrıca sosyalleşebilmeniz adına önemli yerlere de sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Bunların daha iyi aktarılabilmesi için villalarımızın ve dairelerimizin özelliklerini saymakla başlayabiliriz.

Her villa ve studio odalarda, odaya özel olarak bulunan termal havuz, hamam ve balkon sizlere çok farklı bir tatil fırsatı sunacaktır. Bu sayede istediğiniz gibi termal sudan yararlanabilecek, dilerseniz toplu kullanım için olan termal havuza girebilir, yada kendi odanızda bulunan özel termal havuzlardan faydalanabilirsiniz. Sizin konforunuzu ve rahatlığımızı düşündüğümüzden dolayı son derece kaliteli bir otel olma özelliğimizi sizlere yaşatmak istiyoruz.

Royal Termal Otel olarak sadece bunlarla da sınırlı bir içeriğimiz bulunmamakta. Aynı zamanda süpermarket, mescid, otopark, spa masaj merkezi, alakart restaurant, 250 kişilik kapasitesi bulunan kapalı restaurant ve aquaparklı kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Tüm bu özellikler bir araya toplandığında ve sizler en iyi şekilde kullandığınızda, hem daha sağlıklı hem de daha sosyal bireyler olabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınız tüm özelliklerimiz ile en uygun fiyatlardan sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Her ailenin/bireyin veya grubun bütçesine uygun düşecek fiyat aralıklarına sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Kesinlikle en ekonomik fiyatlardan buradan tatil yapabilir, şifalı suyumuzun keyfini çıkarabilir ve son derece konforlu zaman geçirebilirsiniz.

Termal su bakımından Royal Termal Otel düşünüldüğü zaman, paha biçilemez bir alan olduğunu göreceksiniz. Doğa ile iç içe olan ve huzur verici bir özelliği bulunan otelimizde gerçekten harika zaman geçirebilir, buradaki sosyal aktivitelere katılabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Harika bir tatil yaparken sağlık açısından da avantajlı çıkabilirsiniz. Termal suyun Avrupa’da en çok dikkat çeken Fransa’nın Whisy kaplıcaları ile aynı özelliklere sahip olduğunu söylemeliyiz. Sizin için hizmetlerimizde sınır tanımadığımız otelimizi her zaman daha kaliteli ve daha konforlu bir hale getiriyoruz. Çocuklarınız için sosyal alanların bulunması, ailenizle harika vakit geçirebileceğiniz alanlara sahip olmamız ve tüm ihtiyaçlarınızı otel içerisinde girebilmeniz sizlere gerçekten iyi gelecektir. Burada tahmin ettiğinizden daha da fazla özellik sizlere sunulacaktır. Doktorlar tarafından da sıklıkla önerilen termal su, en iyi ve en yararlı haliyle otelimizde bulunmaktadır. Birçok uzman doktorun termal oteller arasında bizim otelimizi tavsiye ettiğini de hatırlatmak isteriz. Kesinlikle sağlığınızın olumlu bir şekilde etkileneceği otelimizi ve termal suyumuzu denemelisiniz. Peki termal suyumuzun özellikleri nelerdir ve sizlere hangi şekilde sunulmaktadır?

Otelimizde bulunan termal su 64 derece sıcaklığa sahiptir ve PH değeri olarak 6.9’luk bir orana sahiptir. Bu özellikler bir termal suyun en ideal değerleridir. En yararlı şekilde bünyenize etki edebilmesi adına sizlere bu değerlerde sunuluyor olması gerekir ki otelimizde değerler tam da böyledir. Peki termal suyumuzun hangi hastalıklara ve problemlere iyi geldiğini biliyor musunuz? Doktorların en çok tavsiye ettiği termal suyumuzun işte etkili olduğu alanlar…

Royal Termal Otel olarak sahip olduğumuz termal su, öncelikli olarak cilt hastalıkları üzerinde etkili olmaktadır. Herhangi bir cilt problemi yaşıyorsanız, geçmeyen sivilceleriniz, siyah noktalarınız, cilt lekeleriniz, çilleriniz, cildinizde kırışıklık, pullanma gibi daha birçok cilt sorununuz bulunuyorsa, termal suyumuz tam da size göredir. Kesinlikle cilt hastalıklarınızı burada geçirebilirsiniz.

Eğer bir sporcuysanız veya kas ve kemik problemi çekiyorsanız, termal suyumuzu denemelisiniz. Kesinlikle kas ve kemik sorunlarına etkili olan termal suyumuz, sizlere olumlu yönde etki yapacaktır. Daha az ağrı ve daha az sorun termal su ile mümkündür. Sporcular için de son derece yararlı olan termal suyumuz, bazı özel ve oldukça ünlü sporcular tarafından tercih edilmektedir. Kas gelişimi adına son derece yararlıdır.

Vücudunuzun herhangi bir yerine ameliyat izi bulunuyorsa veya kesik, çizik gibi izleriniz varsa, termal su ile giderebilme imkanınız bulunmaktadır. Royal Termal Otel olarak sahip olduğumuz termal su, ameliyat sonrası izlere de oldukça iyi gelmektedir. Bu sayede son derece sağlıklı görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

Termal suyumuzu daha birçok hastalığa faydalı olmaktadır. Bunları kısaca saymak gerekirse; böbrek ve idrar yollarında meydana gelen hastalıklar, bağırsak ve mide rahatsızlıkları, kadın hastalıkları, solunum yolu rahatsızlıkları, nörolojik problemler, kalp ve damar sorunları gibi daha birçok problem için termal su faydalı olabilmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için birbirinden kaliteli özellikleri en uygun fiyatlardan sunmaktayız. Bizim özelliklerimiz ve fiyatlarımız ile avantajlı çıkabilirsiniz. Kesinlikle herkesin bütçesine uygun düşecek fiyatları burada bulabilir ve kendinize en uygun tatili yaşayabilirsiniz. Herkes için eşitlikçi bir yaklaşım sergileyen otel personellerimiz ve diğer çalışan tüm elemanlarımız sizlere güler yüzlü bir şekilde hizmet verecektir. Kendiniz için bir iyilik yapın ve Royal Termal Otel’i tercih edin. Alacağınız her hizmetten memnun kalacağınıza eminiz. Daha sağlıklı ve daha sosyal bireyler olmak için Afyon Gazlıgöl’ün en büyük termal oteli olan Royal Termal Otel’i tercih edebilirsiniz.