Yorumlar

YORUMLAR

YORUM YAP

Eş dost tavsiyesi ile royal termal e rezervasyon yaptırdık. Fiyatlar çok uygun geldi inşlah memnun kalırız.

Ahmet Selim Dündar

rezervasyonumuzu yapan Volkan beye teşekkür ederiz dediklerinin aynısı çıktı özellikle spa merkezindeki hamamı tavsiye ederim çocuklarda akuaparkda çok eğlendi odadaki havuzumuzda iyiydi sizi bilmem ama biz çok beğendik tekrar gelicez

Fehmi Yenidoğan

arkadaşlar öncelikle bu otele gidecek arkadaşlar termal suyu için gitsin biz 2 aile 2 tane villa kiraladık kiralık villalar çok geniş eşimle beraber 3 de çocuk çok rahat konakladık odaya ilk girdiğimizde ocak çalışmıyordu tüp bitmiş onuda resepsiyona söyledik biraz beklettiler ama değiştirdiler.

Bahattin Karakaya

Otelde 1 hafta ailecek A10 villasında kaldık.Bizim kaldığımız villa gayet iyiydi termal havuzun villanın içinde olması çok iyi odalar yerden ısıtmayla ısınıyor kış günü içerisi hamam gibi oluyor. Yemekler lezzetli ama çeşit bize biraz az geldi. Spa merkezinde bayanlara ayrı hamam ve kapalı termal havuz vardı orası da hoşumuza gitti. Çevre düzenlemesi yetersiz genel olarak tatilimiz güzel geçti.

Naime Yıldız

Tatilimiz boyunca bizimle ilgilenen Zeynel beye selamlar yarıyıl tatilinde tekrar gelicez.

Karaman Ailesi

Ben doktor tavsiyesi ile geçen sene gelmiştim buraya termal suyu romatizmama çok iyi geldiği için bu sene tekrar geldim bu sene otel biraz daha güzel olmuş. Romatizma ağrıları olanlara tavsiye ederim.

Selim Yazgıcı

Gitmeyi düşünen bizim gibi kalabalık ailelere villada kalmalarını öneririm havuzları daha büyük 2,3 odası var rahatlıkla kalabilirsiniz

Furkan Gündoğan

Otelinizde geçen hafta 1 hafta kalmış birisi olarak gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim bazı ufak tefek problem yaşamamıza rağmen arkadaşlar ilgilenerek çözdüler. Odalardaki termal havuz için en kısa zamanda tekrar gelmek istiyoruz.

Uğur Cesmi